Transporta un sakaru institūts - Aviācijas vadība - Prof. mag. studijas

Aviācijas vadība
Uzņemšana:Ziemas uzņemšana 2021./22. gadā
Ieraksts atjaunots:2021-11-10
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs aviācijas vadībā
Profesionālā kvalifikācijaOrganizācijas vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 02.09.2026.
Programmas kods47345
 
IlgumsPilna laika - 2 gadi vai 1.5 gads*. Nodarbības tiek organizētas pa dienu vai vakaros.
Nepilna laika - 2,5 gadi vai 2 gadi*. Nodarbības tiek organizētas sestdienās vai pēc moduļu grafika (aptuveni 1x mēnesī piektdien, sestdien, svētdien).
* Ar profesionālo bakalaura grādu un apgūtu profesionālo praksi vismaz 20 KP apjomā
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti60-80
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksaPilna laika studijas - 4200 EUR gadā. Nepilna laika - 3400 EUR gadā (2021./22.)
 
Programmas aprakstsZiemas uzņemšana: dokumentus (elektroniski vai klātienē) pieņem no 2021. gada 1. novembra līdz 2022. gada 31. janvārim.

Programmu beidzot, iegūst:

- Profesionālā maģistra grādu aviācijas vadībā vai
- Profesionālā maģistra grādu aviācijas vadībā un Organizācijas vadītāja kvalifikāciju.

Par programmu

"Labākais, ko jūs varat darīt ar savu dzīvi un darbu, ir sekot savai kaislei – tādā veidā, lai tā kalpotu gan pasaulei, gan jums" Ričards Brensons. Mēdz teikt, ka aizrautīgi cilvēki neiespējamās lietas padara iespējamas. Jūsu karjeras veiksmi nosaka jūsu zināšanas un prasmes. Transporta un sakaru institūts (TSI) ciešā sadarbībā ar aviācijas nozares vadošajiem uzņēmumiem ir izstrādājis mūsdienīgu maģistrantūras programmu, kas ir balstīta uz teorētiskas un praktiskas bāzes, saskaņā ar jaunākajām aviācijas tendencēm. Programma ir radīta, lai sniegtu jums iemaņas, kas nepieciešamas, lai veidotu veiksmīgu karjeru dažādos aviācijas nozares sektoros, ieskaitot lidsabiedrības, lidostas un aviācijas pārvaldi, loģistikas uzņēmumus, gaisa transporta konsultāciju uzņēmumus, aviācijas apdrošināšanu un aviācijas finansējumu, un, cita starpā, arī pētniecību aviācijas jomā. Šīs studiju programmas neatņemama sastāvdaļa ir individuāla pieeja katram studentam.

Programmas mērķis

Personība, kura…

vēlas padziļināt zināšanas šajā lauciņā, kā arī citu nozaru speciālistiem, kuru darbība ir tieši vai netieši saistīta ar aviāciju, piemēram, tūrisma nozares ekspertiem, finanšu un investīciju, apdrošināšanas, loģistikas, Hi-Tech preču ražošanas un citu nozaru speciālistiem, kā arī tiem, kas plāno nākotnē saistīt savu karjeru ar aviācijas nozari.

Vēlas kļūt par...

aviācijas vadības speciālistu, kas spēj veidot starptautisku un profesionālu karjeru tādās ar aviācijas nozari saistītās jomās kā pasažieru un kravu aviosabiedrības, lidostas pārvaldība, aviosabiedrībās, gaisa kuģu apkopes uzņēmumos, kā arī citos uzņēmumos, kas saistīti ar šo nozari.

Vēlas nākotnē…

iegūt jaunākās zināšanas globālās ekonomikas un starptautiskās biznesa vidē, aviosabiedrību un lidostas pārvaldībā, stratēģisko un izmaiņu pārvaldībā aviācijā, lidaparātu apkopes pārvaldībā, ilgtspējīgas piegādes ķēžu pārvaldībā, izpētes metodēs un projektu vadībā, lēmumu pieņemšanas tehnikās utt. Studiju kurss tiks kombinēts ar praksi aviācijas nozares uzņēmumos vadības procesā pieņemt uz datiem balstītus lēmumus.
Programmas mājaslapatsi.lv/lv/study_programmes/aviacijas-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasBakalaura grāds uzņēmējdarbībā, vadībā, ekonomikā, pārvaldē, loģistikā, transportā, tostarp aviācijas transportā, vai līdzvērtīga izglītība.
Studiju programmu paredzēts īstenot angļu valodā, tāpēc ir noteiktas papildus iestāšanās prasības reflektantu svešvalodu zināšanu pārbaudei: angļu valodas sertifikāts IELTS vai TOEFL, vai cits starptautiski atzīts sertifikāts. Ja nav attiecīga sertifikāta, jākārto angļu valodas tests vai pārrunas. Ja iepriekšējā izglītība ir iegūta angļu valodā, angļu valodas zināšanu apliecinājums nav nepieciešams.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2022./2023. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Lomonosova iela 1, Rīga, LV-1019
Tel:29990841; 67100661
E-pasts:admission@tsi.lv  www.tsi.lv