RTU Starptautiskā zinātņu un tehnoloģiju skola - Starptautiskā vispārējās vidējās izglītības programma - Vidējā vispārējā izglītība

Starptautiskā vispārējās vidējās izglītības programma
Ieraksts atjaunots:2024-01-20
Programmas veidsVispārējā vidējā izglītība pēc pamatskolas - 4. LKI (programma ar kodu 31)
Licence / akreditācijaVairāk par licencēšanu/akreditāciju lasīt šeit
Programmas kods31018031
 
Izglītības ieguves formaKlātiene
Mācību valodaangļu (EN)
Mācību/studiju maksaPar maksu
 
Programmas aprakstsProgramma paredzēta jauniešiem, kuri vēlas augstā līmenī iegūt vidējo izglītību STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) jomās angļu valodā.
RTU ISST mācības notiek atbilstoši Kembridžas A un AS līmeņa programmai, skolas absolventiem iegūstot starptautiski atzītu kvalifikāciju, kas atbilst Kembridžas līmeņa izglītības vērtējumam (Cambridge Assessment International Education). Šī 160 pasaules valstīs sertificētā programma nodrošina skolēniem vispusīgu un konkurētspējīgu izglītību, kā arī stabilu pamatu akadēmiskajiem un profesionālajiem panākumiem. Skolas absolventiem, ņemot vērā viņu izcilo un starptautiskajiem standartiem atbilstošo zināšanu līmeni, būs iespējas studēt prestižākajās pasaules universitātēs.

Pēc Kembridžas sistēmas skolēni apgūst angļu valodu, kas ir skolas mācību valoda, matemātiku, fiziku, ķīmiju, informācijas tehnoloģijas un otru svešvalodu. Programmā iekļauta arī latviešu valodas, Latvijas vēstures un kultūras, Latvijas dabas un ģeogrāfijas apguve. Papildus skolēniem ir iespēja attīstīt pētniecības prasmes gan skolas, gan arī RTU laboratorijās, kā arī tiek veidota īpaša programma, kas palīdzēs pilnveidot skolēnu personības un līderības prasmes. Iecerēts arī skolēniem sniegt individuālu atbalstu, lai viņi varētu turpināt savu akadēmisko karjeru katram vispiemērotākajā augstākās izglītības iestādē.
Programmas mājaslapaisst.rtu.lv/admissions
Iepriekšējā izglītība, prasībasPamatizglītība. Iestājeksāmens un intervija angļu valodā. Uzņem Latvijas un citu reģiona valstu skolēnus, kuriem ir augsti akadēmiskie sasniegumi un kuri savu karjeru vēlas veidot STEM jomās.
Vispārējās izglītības iestāde
Iestādes tips:Vispārizglītojošā vidusskola
Kronvalda bulvāris 1, Rīga, LV-1010
Tel:29565016
E-pasts:isst@rtu.lv  isst.rtu.lv