Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola "RISEBA" - Uzņēmējdarbības vadība - Prof. mag. studijas

Uzņēmējdarbības vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-03-01
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs uzņēmējdarbības vadībā
Profesionālā kvalifikācijaOrganizācijas vadītājs (5. PKL) Profesijas standarts
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 14.10.2027.
Programmas kods47345
 
Ilgums2 vai 2,5 gadi
Studiju veidsNepilna laika
Izglītības ieguves formaTālmācība
Kredītpunkti60 - 80
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa1950 EUR gadā (2022./23.)
 
Programmas aprakstsMaģistra studiju programma “Uzņēmējdarbības vadība” ir veidota saskaņā organizācijas vadītāja profesijas standartu un starptautiskām uzņēmējdarbības vadības attīstības tendencēm pasaulē. Studiju programma tiek īstenota tālmācībā, tādējādi dodot iespēju studēt dažādās vietās un sev ērtākā laikā.
Programma sniedz studējošiem stratēģisku skatījumu uz uzņēmumu vadību, padziļinātas zināšanas, prasmes un iemaņas uzņēmējdarbības, tautsaimniecības un vadības jautājumos, nodrošina teorētisko atziņu praktisko pielietojumu, pilnveidojot uzņēmuma vadītāja profesionālās kompetences darbam Latvijā un ārvalstīs.

Studiju metodes

Studijas notiek tālmācībā, kas nozīmē ka studējošiem e-vidē ir speciāli sagatavoti studiju materiāli – dokumenti, prezentācijas, video lekciju ieraksti, paškontroles testi, uzdevumi studiju kursu tēmu apguvei, problēmu risināšana un analītiski pētniecisks darbs. Atsevišķos kursos tiek organizēti vebināri, grupu darbs, simulācijas spēles un gadījumu risināšana.
Lai arī studenti studē katrs savā vietā, laikā un tempā, lai organizētu mācības augstskolā, studenti apgūst studiju kursus noteiktā secībā un ierobežotā laika periodā. Tāpat kā klātienes nodarbībās, arī tālmācības studijās studiju programma ir sadalīta pa gadiem un semestriem, un studenti to apgūst secīgi pēc plāna.

Karjeras iespējas

Absolventi var strādāt uzņēmējdarbības vadībā gan vadot savu uzņēmumu, gan kādu no uzņēmuma struktūrvienībām, tāpat arī veikt citu organizāciju vadītāja pienākumus.
Programmas mājaslapawww.riseba.lv/lv/studentiem/magistra-programmas/uznemejdarbibas-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasBakalaura grāds vai tam pielīdzināma augstākā profilējošā izglītība (uzņēmējdarbībā, vadībā vai ekonomikas jomā) vai neprofilējošā augstākā izglītība (bakalaura grāds iegūts citā jomā)
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi 2022./2023. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iepriekšējais nosaukums:Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA)
Meža iela 3, Rīga, LV-1048
Tel:67500265; 26465351
E-pasts:riseba@riseba.lv  www.riseba.lv