Biznesa augstskola Turība - Biznesa loģistikas vadība - Prof. bak. studijas

Biznesa loģistikas vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-02-19
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma - 6. LKI (1. cikls, programma ar kodu 42)
GrādsProfesionālais bakalaurs uzņēmuma vadībā
Profesionālā kvalifikācijaUzņēmuma vadītājs (6. PKL) Standarts / kvalifikācijas prasības
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 05.08.2027.
Programmas kods42345
 
Ilgums4 gadi (pilna laika), 4,3 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti160
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksa2820 EUR gadā (dienas, latviešu val.); 2990 EUR gadā (dienas, angļu val.); 2520 EUR gadā (vakara), 2420 EUR gadā (neklātiene) (2024./25.)
 
Programmas aprakstsStudiju programma “Biznesa loģistikas vadība” radīta, vadoties pēc Latvijas un starptautiskā darba tirgus tendencēm un pieprasījuma pēc loģistikas vadības speciālistiem. Studiju satura kodolu veido uzņēmējdarbības vadības un padziļinātu zināšanu loģistikā apguve, kas sniegs vērtīgu izglītību topošajiem vai jau esošajiem loģistikas speciālistiem un vadītājiem.

Studiju saturs piemērots gan studentiem bez priekšzināšanām šajās jomās, gan speciālistiem, kuri vēlas papildināt zināšanas loģistikā, gan vadības līmeņa speciālistiem, kuri vēlas apgūt loģistikas pamatus. Saturs ir papildināts arī specializētiem studiju kursiem, piemēram, kvalitātes vadība, iepirkumu organizēšana, risku vadība u.c. Tā kā prakse studiju laikā ir obligāta prasība, nepieciešamības gadījumā Turība nodrošinās arī prakses vietas sadarbības uzņēmumos. Četru gadu laikā studējošie iegūs studiju programmas saturam atbilstošas zināšanas un pieredzi uzņēmējdarbībā un loģistikā, kā arī , jau absolvējot augstskolu, iegūs bakalaura grādu uzņēmējdarbības vadībā ar specializāciju biznesa loģistikas vadībā.

Karjeras iespējas

Loģistikas nozares uzņēmuma vadītājs un īpašnieks;
Loģistikas nodaļas vadītājs dažādu nozaru uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs;
Augstākā līmeņa vadītājs.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas-1/bakalaura-programmas/biznesa-logistikas-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā. Reflektanti, kas reģistrējas studijām angļu valodā, uzrāda angļu valodas zināšanas apliecinošu dokumentu - sertifikātu centralizētajā eksāmenā angļu valodā vai starptautiski atzītos eksāmenos: Cambridge Exam (vismaz Cambridge First Certificate līmenī), TOEFL (minimums - iegūti vismaz 500 punkti klātienē kārtotajam testam un 70 punktu internetā kārtotajam testam ) vai IELTS (minimums - 6.0 punkti), vai kārto angļu valodas testu Augstskolā un veic pārrunas ar programmas direktoru.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu universitāte
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.