Latvijas Jūras akadēmija - Jūras transports - Prof. mag. studijas

Jūras transports
Uzņemšana:Uzņemšana 2022./23. gadā
Ieraksts atjaunots:2022-10-10
Programmas veidsProfesionālā maģistra studiju programma
GrādsProfesionālais maģistrs jūras transportā
Izglītības dokuments Profesionālā maģistra diploms ;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2022.
Programmas kods47525
 
Ilgums1,5 gadi (pilna laika); ne vairāk kā 3 gadi (nepilna laika)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Neklātiene
Kredītpunkti60
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaValsts budžets (pilna laika) vai maksas: 2652 EUR par visu programmu (pilna laika) (2022./23.)
 
Programmas aprakstsStudijas programmā paredzētas divas specializācijas:

- jūras transporta vadības inženierija;
- jūras transporta ekspluatācija.

Studiju saturs - visi studējošie apgūst vispārējo pedagoģiju un psiholoģiju un pētnieciskā darba metodoloģiju, padziļina iepriekšējās studijās iegūtās zināšanas kvalitātes nodrošināšanā un vadībā, informāciju tehnoloģijās, vadības zinībās, transporta ekonomikā un finansēs, izvērsti analizē jūras transporta sasniegumus un problēmas, zinātniskajos semināros iegūst diskusiju un prezentācijas prasmi u.c.

Atkarībā no izvēlētā studiju pamatvirziena un maģistra darba specifikas, studējošie apgūst specializācijas un brīvās izvēles priekšmetus, kas ļauj padziļināt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā jomā.

Prakses laikā maģistranti iepazīst reālās novitātes un problēmas nozares industrijas tehnoloģijās un vadības sistēmās, pilnveido teorētiskajās studijās iegūto zināšanu izmantošanas iemaņas lietišku nozares uzdevumu risināšanā, praktiski apzina un izvērtē maģistra darba izvēlētās tēmas aktualitāti un piedāvāto risinājumu novitāti, kā arī savāc, apkopo un sistematizē materiālus maģistra darba izstrādei.

Karjeras iespējas: darbs uzņēmumu, organizāciju, iestāžu un to struktūrvienību vadītāju, galveno un vadošo tehnisko speciālistu, kā arī pētnieku, pedagogu u.c. amatos jūras transporta vadības un ekspluatācijas jomā.
Programmas mājaslapawww.latja.lv/magistratura
Iepriekšējā izglītība, prasībasProfesionālais bakalaura grāds vai profesionālā augstākā izglītība un piektā līmeņa vai tam atbilstoša profesionālā kvalifikācija jūrniecības nozarē; profesionālā bakalaura grāds vai profesionālā augstākā izglītība un piektā līmeņa vai tam atbilstoša profesionālā kvalifikācija, kas iegūta, absolvējot citas pielīdzināmas studiju programmas ar tiesībām studēt maģistrantūrā – pēc papildprasību izpildes; akadēmiskā maģistra grāds, absolvējot citas pielīdzināmas studiju programmas – pēc papildprasību izpildes.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumus studiju programmās 2022./2023. gadam lasīt šeit

No 31.10.2022. Latvijas Jūras akadēmija (LJA) tiks pievienota Rīgas Tehniskajai universitātei (RTU) kā autonoma struktūrvienība, saglabājot savu nosaukumu, identitātes pazīmes un tradīcijas.
Augstskola
Flotes iela 12-k1, Rīga, LV-1016
Tel:67161125; 67161127; 26598494
E-pasts:info@latja.lv  www.latja.lv