Biznesa augstskola Turība - Organizācijas drošība - Prof. bak. studijas

Organizācijas drošība
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-02-19
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma - 6. LKI (1. cikls, programma ar kodu 42)
GrādsProfesionālais bakalaurs organizācijas drošībā
Profesionālā kvalifikācijaDrošības dienesta vadītājs (6. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaSaskaņā ar grozījumiem Augstskolu likumā studiju virziena akreditācija pagarināta līdz 31.12.2024.
Programmas kods42861
 
Ilgums4,3 gadi
Studiju veidsNepilna laika
Izglītības ieguves formaNeklātiene
Kredītpunkti160
Kredītpunkti ECTS240
Mācību valodalatviešu (LV)
Mācību/studiju maksa2420 EUR gadā (2024./25.)
 
Programmas aprakstsStudējot programmā “Organizācijas drošība”, studējošos sagaida dinamisks studiju process (piemēram, tuvcīņa, auto vadīšana ekstrēmos apstākļos, šaujamieroča pielietošana), kurā iesaistīti nozares vadošie uzņēmumi un sabiedriskās organizācijas (piemēram, Latvijas Drošības biznesa asociācijas un Drošības Nozares Kompāniju Asociācijas biedri, kā arī Koblenz drošība, Daizpon, u.c.). Absolvējot programmu, tiek iegūts profesionālā bakalaura grāds organizācijas drošībā un drošības dienesta vadītāja kvalifikācija, kas ļauj kļūt par drošības dienesta vadītāju vai arī veidot savu uzņēmumu šajā nozarē. Studiju programmā iespējams apgūt ne tikai drošības jomas profesionālās zināšanas un praktiskās iemaņas, bet arī plašas zināšanas tiesību aktos un vadībā.

Studiju laikā apgūsi praktiskās iemaņas un prasmes profesionāli kontrolēt un motivēt personālu un nodrošināt komunikāciju ar sadarbības partneriem un klientiem, izvērtēt organizācijas drošības riskus un profesionāli rīkoties kritiskās situācijās. Pilnvērtīgi iemācīsies sniegt pirmo palīdzību cietušajiem un apgūsi pašaizsardzību. Iemācīsies rīkoties krīzes situācijās, iegūsi zināšanas par noziedzīgu nodarījumu atklāšanas īpatnībām, kā arī par valsts un pašvaldību iepirkumiem. Iemācīsies plānot, organizēt un vadīt ar uzņēmuma drošību saistītos pasākumus. Iegūsi praktiskās iemaņas detektīvdarbībā. Apgūsi drošības nozarei raksturīgo tehnisko aprīkojumu, kas izmantojams, piemēram, ugunsdrošībā, apsardzes sistēmās un videonovērošanas sistēmās.

Karjeras iespējas

Vidēja līmeņa vadītājs valsts vai pašvaldības institūcijā;
Drošības dienesta vadītājs dažādu nozaru uzņēmumos;
Drošības nozares uzņēmuma īpašnieks un vadītājs.
Programmas mājaslapawww.turiba.lv/lv/uznemsana/studiju-programmas-1/bakalaura-programmas/organizacijas-drosiba-1
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE latviešu valodā, svešvalodā (angļu, vācu, franču vai krievu) un matemātikā. Reflektantam jāiesniedz izraksts no ambulatorā, stacionārā pacienta medicīniskās kartes (027/u), kas apliecina, ka reflektants ir praktiski vesels; izziņa no narkologa, izziņa no psihiatra; izziņa no Iekšlietu ministrijas Informācijas centra par (ne)sodāmību.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu universitāte
Graudu iela 68, Rīga, LV-1058
Tel:67622551, 67622333
E-pasts:turiba@turiba.lv; sic@turiba.lv  www.turiba.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit

2024. gada 18. janvārī Starptautiskā kosmetoloģijas koledža (SKK) ir pievienota Biznesa augstskolai Turība (BAT), kļūstot par BAT Veselības aprūpes nodaļu.