Vidzemes Augstskola - Tūrisma organizācija un vadība - Prof. bak. studijas

Tūrisma organizācija un vadība
Uzņemšana:Uzņemšana 2024./25. gadā
Ieraksts atjaunots:2024-04-19
Programmas veidsProfesionālā bakalaura studiju programma - 6. LKI (1. cikls, programma ar kodu 42)
GrādsProfesionālais bakalaurs tūrisma vadībā
Profesionālā kvalifikācijaTūrisma pakalpojumu vadītājs (6. PKL)
Izglītības dokuments Profesionālā bakalaura diploms un augstākās profesionālās kvalifikācijas diploms;
Licence / akreditācijaStudiju virziens akreditēts līdz 08.06.2029.
Programmas kods42812
 
Ilgums4 gadi (pilna laika studijas); 5 gadi (nepilna laika studijas)
Studiju veidsPilna laika/Nepilna laika
Izglītības ieguves formaKlātiene; Tālmācība
Kredītpunkti160
Kredītpunkti ECTS240
Mācību valodalatviešu/angļu (LV/EN)
Mācību/studiju maksaValsts budžets vai maksas: 2054 EUR gadā (pilna laika studijas); 1643 EUR gadā ( nepilna laika studijas) (2024./25.)
 
Programmas aprakstsProgrammas mērķis ir sagatavot augsti kvalificētus un konkurētspējīgus tūrisma un viesmīlības organizācijas vadītājus darbam nozarē Latvijā un ārvalstīs, īpašu uzmanību veltot gan studenta personības izaugsmei, gan arī fiziskās izturības stiprināšanai, kā arī karjeras izveidei, balstoties uz mūsdienīgu un profesionālu izglītību radošajā nozares sfērā – atpūtas, ceļojumu un pasākumu vadīšanā.

Pēc otrā kursa studentam jāizvēlas specializācija.

Viedā tūrisma uzņēmējdarbība

Prakse tūrisma un viesmīlības uzņēmumos, uzņēmumu darbības un finanšu plūsmas analīze, akcents uz digitālā laikmeta uzņēmumu vadību un jaunu tūrisma produktu radīšanu.

Tūrisma un pasākumu pieredzējuma dizaineris

Prakse pasākumu organizēšanas uzņēmumos, gida un grupas vadītāja prakse, noslēgumu prakse grupu vai pasākumu vadīšana vai organizēšana, akcents uz tiešo darbu ar klientiem.

Karjeras iespējas

Studiju programmas absolventi kļūst par tūrisma nozares uzņēmējiem, tūrisma plānošanas vadītājiem valsts un pašvaldību iestādēs, tūrisma informācijas centru vadītājiem, tūrisma un viesmīlības organizāciju struktūrvienības vadītājiem, ceļojumu konsultantiem un organizatoriem, speciālistiem, kas nodarbojas ar kultūras un dabas mantojuma iekļaušanu tūrisma jomā.

Tūrisms – tas nebūs tikai darbs, tas būs daudzpusīgs hobijs mūža garumā, ar ko var arī nopelnīt! Turklāt nemitīgi jāpielāgojas jaunākajām tendencēm – pašlaik visā pasaulē liela nozīme ir gan tehnoloģiju izmantošanai, gan inovatīvu, radošu tūrisma produktu radīšanai.

Bakalaura studijas paver labas iespējas arī turpmākām studijām maģistratūrā, kur mērķtiecīgi var apgūt starptautiskā tūrisma pasākumu vadību, tūrisma uzņēmumu stratēģisko vadību vai citas interesējošās sfēras, kas labi kombinējamas ar komunikatīvām, erudīcijā balstītām vadīšanas prasmēm.
Programmas mājaslapava.lv/studijas/bakalaurs/turisma-organizacija-un-vadiba
Iepriekšējā izglītība, prasībasVidējā izglītība, CE Latviešu valodā, Matemātikā, Svešvalodā (angļu, vācu vai franču), vai starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījums svešvalodā, kā arī pārējie reflektanta kārtotie CE. Papildus punktus pie konkursa rezultāta var iegūt par nokārtotu augstākā mācību satura apguves līmeņa CE mācību priekšmetā SOCIĀLĀS ZINĀTNES; par sasniegumiem Latvijas skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konference (pēdējo divu gadu laikā) 1.-3.pakāpe; kā arī, ja reflektants iepriekš ieguvis profesionālo vidējo izglītību tūrisma jomā. Studijām angļu valodā papildu prasība studiju uzsākšanai - angļu valodas zināšanu līmenis vismaz B2 līmenī.
Aktuālā informācijaUzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit
Augstskola
Iestādes tips:Lietišķo zinātņu augstskola
Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201
Tel:26182255
E-pasts:uznemsana@va.lv  www.va.lv
Aktuālā informācija:Uzņemšanas noteikumi studiju programmās 2024./2025. gadā: lasīt šeit